Čokoládová masáž

Luxusní čokoládová masáž je opravdovým pokušením pro všechny milovníky její nádherné vůně. Tato masáž je ve většině luxusních relaxačních wellness centrech špičkou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami.

Ponořte se do aromatu horké čokolády a hýčkejte své tělo. Čokoládový olej příjemně prohřeje a uvolní Vaše svaly a přinese to pravé uvolnění. Čokoláda je skvělá! Blahodárný vliv vysvětlují odborníci tím, že kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí. Jedná se o luxusní relaxační proceduru, která omlazuje pokožku, ničí celulitidu a navozuje dobrou náladu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfiny a serotonin (hormony štěstí).

Čokoterapie je výjimečným prostředkem nejen proti zimní depresi, stresu a špatné náladě, zanechává pleť jemnou a vyživenou, zahalenou do vůně sladké čokolády.
Má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci. Po aplikaci je pokožka vyhlazená a ošetřená - ideální doplněk pro anticelulitidní program.

Ošetření začíná nejprve čokoládovým peelingem z kávových zrn, následuje masáž těla horkou čokoládou a nakonec si užijete relaxaci v zábalu.

Jako třešinku na dortu můžete při zábalu mlsat čokoládové dobrůtky, které kouzelně doladí tu správnou atmosféru.

Kontraindikace:

  • alergie na čokoládu
  • záněty
  • kožní infekce
  • těhotenství
  • infekční nemoci