Kosmetické služby

Nabízíme: Celkové ošetření pleti na profesionální úrovni.Ošetření na míru dle typu pleti a její potřeby.Kosmetické kůry, masáže obličeje, krku, dekoltu, šíje, trapézů se zaměřením na lymfatické uzliny, masky, tvarování obočí, barvení obočí a řas, trvalá na řasy, prodlužování řas, poradenství při výběru a způsobu používání kosmetiky na domácí depilace obličeje a těla a mnoho dalšího. Přijďte a vyberte si.

 

 

Ošetření problematické pleti

Pročišťující péče s antibakteriálním efektem pro mastnou a aknózní pleť. Zánětlivé procesy a projevy přecitlivělosti pokožky jsou dostatečně ošetřeny. Povrch pleti získá zcela novou vitalitu a působí matnějším a hladším dojmem.

 

Základní hydratační péče

Obnovení intenzivní a dlouhodobé hydratace pleti, zmírnění vzniku jemných linií a vrásek a zvláčnění povrchu pleti.

 

Dodání energie unavené pleti

Již během tohoto ošetření se efektivně stimuluje vitalita pleti. Veškeré energetické pochody pokožky jsou pozitivně ovlivněny a pleť tak získává intenzivní podporu ke tvoření elastinu a kolagenu.

 

Antistresová péče

Poskytuje pokožce všestrannou ochranu proti nežádoucím vlivům životního prostředí. Efektivně blokuje a odráží volné radikály, poskytuje všestrannou ochranu a zvyšuje přirozenou odolnost a obranyschopnost pokožky.

 

Redukce pigmentových skvrn

V průběhu tohoto ošetření se pleť výrazně rozjasní a dochází k viditelné redukci již vytvořených pigmentových skvrn.

 

Exkluzivní ošetření pánské pleti


Hydratační působení pánského ošetření doplňuje příjemná kořeněná pánská vůně. Mužská pleť získá dostatečnou dávku svěžesti a působí pevněji a vitálněji.

 

Sensitivní péče

Speciální péče o přecitlivělou pleť. Zmírňuje nežádoucí pocity pnutí pleti, začervenání a jiné projevy podráždění pokožky. Zároveň dodává koncentrovanou vlhkost a podporuje odolnost pokožky.

 

Masáž 5 Element

 

Nejvyšší bod nezapomenutelného ošetření. Vyhlazující energizující masáž obličeje, krku a dekoltu prováděná tepelnými akupunturními detoxikačními rolery. Podporuje vnější a vnitřní rovnováhu těla a dodá pokožce zcela vyhlazený a jasný vzhled.

 

Péče o oční partie

Efektivní masáž očního okolí odvádějící dopady stresu a únavy. Nepříjemné otoky očí jsou rozptýleny. Jemné linie a vrásky jsou vyhlazeny a oční kontury intenzivně zpevněny.

 

Anti Age - ošetření

Revoluční péče cíleně zaměřená na oddálení počínajícího chronologického  stárnutí pokožky.
Funguje jako intenzivní ochrana a podpora vlastních kmenových buněk pleti, neboť právě zde nedostatečnou péčí kolísá jejich správné dělení a to má za následek předčasné stárnutí a tvorbu vrásek. Tato péče dlouhodobě probudí pokožku k aktivitě i z hlediska tvorby potřebného elastinu a kolagenu, naplní pleť vlhkostí a navrací zpět její rovnováhu a pevnost. Pokožka má ihned po aplikaci méně, respektive decentnější vrásky.

Vypínající denní krém pro suchou pleť
Efektivní denní péče pro pokožku vykazující nepříjemné pocity pnutí v důsledku přesušení. Propojuje aktivní dlouhodobou hydrataci s kyselinou hyaluronovou, účinnou regeneraci a působí proti chronologickému stárnutí pleti. Pokožka získá zpět její přirozenou vláčnost, zjemní se již vzniklé linie a vrásky a pleť má okamžitě jemný decentní vzhled.