Lymfodrenáž

Máme řešení pro boj s celulitidou, nadváhou i otoky!

 

Detoxikujte své tělo pomocí velmi účinné přístrojové lymfodrenáže za fantastickou cenu 88 Kč! Jste unavená ze stálého sezení před počítačem? Vaše tělo si už na poslední sportovní výkon ani nepamatuje a někdejší hebká pleť na stehnech se začíná srážet do třaslavých hrudek? Skončete s tuky v problémových partiích a ukončete boj s celulitidou! Získejte pevnou postavu a sebedůvěru.

 

Lymfodrenáž se doporučuje:

 

  • při problémech s celulitidou
  • při problémech s nadváhou
  • při pocitu unavených nohou
  • při otocích nohou
  • jako prevence křečových žil a rozšířených žilek
  • při bolestech zad
  • na tzv. pivní břicho

 

presor3.jpg

 

Představíme Vám staročínskou lékařskou metodu, která je pro Vás jak dělaná. A nejenom pro Vás. Pokud jste prodělali úraz, operaci nebo jsou - li Vaše nohy křečovými žílami zauzlované jako starý svetr, neváhejte rozkvést jako strom na jaře.

 

Vaše míza se rozproudí závratnou rychlostí, pročistí se Vám tělo, zlepší funkce orgánu a zbavíte se případných otoků. Lymfatické ústrojí přirovnávají odborníci ke kanalizaci a tělo k velkoměstu. Přístroj určen pro tlakovou kompresi, vyhlazení celulitidy, odvodnění těla, zlepšení vzhledu, odstranění pocitu těžkých nohou u pracovníků, kteří mají velké zatížení dolních končetin. Dochází k úpravě hmotnosti a zpevnění problematických partií a detoxikaci Vašeho organizmu.

 

lymfo22.png

 

Jedná se o přístrojovou lymfatickou kompresní masáž, kterou lze doporučit jako kúru při formování postavy (pomáhá odbourávat tuky, celulitidu). Blahodárně působí také při problémech otoků nohou (zbaví Vás pocitu těžkých nohou), při žilní nedostatečnosti a při potížích s trávením. Presoterapie je terapeutická metoda velmi často využívaná v kosmetice, fyzioterapii, estetické medicíně, onkologii a angiologii pro drenáž a redukci žilních a lymfatických edémů. Aktivuje oběh (žilní a lymfatický), stimuluje opětovné vstřebávání intersticiálních tekutin a drenáž těchto tekutin směrem k organickým filtrům.

 

Princip činnosti lymfodrenážního systému je jednoduchý. Hlavní jednotka přístroje pumpuje vzduch do speciálních návleků, které má pacient navlečené na příslušných částech těla. Tyto návleky jsou střídavě nafukovány a upouštěny. Když je návlek naplněn vzduchem, tlak vzduchu působí (tlačí) na lidské tělo a zejména pak na jeho oběhový systém. Po chvíli je návlek částečně upuštěn a tím dojde k uvolnění tlaku. Střídání fází stlačení a uvolnění zlepšuje funkci krevního a lymfatického oběhu a tím příznivě působí na celý organismus.

 

lymfodrenazni-pristro.jpg

 

Už dlouhá léta je Slide Styler od firmy WEYERGANS pevnou součástí DCB. Osvědčil se díky svým vynikajícím účinkům při celulitidě a potížích s bolavými a oteklými nohami a mezi zákaznicemi měl vždy veliký ohlas. Konec konců je masáž tlakovými vlnami velmi příjemnou a pohodlnou metodou, která bez fyzické námahy aktivuje lymfatický systém. Slide Styler samočinně vykonává "mechanickou lymfatickou drenáž". Procedura trvá přibližně 30 minut.

 

lymfonemecko.png

 

  • Detoxikace, Celulitida, Péče po liposukci, Lipedém a otoky, Obezita...
  • Prevence křečových žil, Syndrom těžkých nohou, Zlepšení elasticity pokožky...
  • Regenerace a relaxace, Působí proti stáří, slabosti, únavě, nespavosti...